ערב הוקרה למתנדבי שנות שירות בירושלים 9.5.18

אתמול בערב היה לנו אירוע הוקרה לחניכי שנות השירות המתנדבים בעיר ירושלים. זו לא פעם ראשונה שאנו עורכים אירוע זה. אם לדייק, זוהי כבר פעם רביעית, אבל כמו תמיד, גם באירוע שהיה אתמול הייתה תחושה יוצאת דופן, הייתה התרגשות רבה ואווירה טובה שהייתה ייחודית לאירוע זה בלבד ולכל האורחים והשותפים שהגיעו להיות חלק ממנו. 

מה היה כל כך מיוחד? חווינו פעילות של "קפה-דילמה" בה ישבו במעגלי שיח שינשינים ממגוון התנועות והארגונים ודנו על החוויה שנקראת "שנת שירות" ועל האופי הירושלמי שלה, אותו זכו להרגיש כל המסובים במשך שנה זו. בהמשך זכינו לשמוע את תא"ל במיל. רם שמואלי, יו"ר ארגון 'השומר החדש' ומוביל תנועת "מתחברים לעתיד משותף" שמקדם במהלך היום-יום שלו עשייה חינוכית ענפה. רם חי את המדינה וחלקי החברה הישראלית ושיתף אותנו בטעימה מתפיסת עולמו , תוך קריאה להמשיך את תחושת השליחות והעשייה שכה מאפיינת את שנת השירות גם בהמשך. 

אנו מודים לשותפים שהגיעו לברך ולכבד אותנו בערב זה- מר חגי הרצל מהאגף החברתי בטחוני במשרד הבטחון, מר מנה חלפון ממנהל חברה ונוער במשרד החינוך, הגב' ניצן קרסנטי ראש לשכת רה"ע ירושלים וכמובן לאגף חברה ונוער בעיריה- מר דורון נהרי ומר שי משה דוד. 

ערב זה היה כמיקרוקוסמוס של שנת השירות הזאת- ירושלמית, מיוחדת, אחרת, תורמת, מעניקה, מלאה בטוב. כזאת שרק מי שהיה בה - יוכל להבין את הכוח שלה. 

שינשינים ירושלמים, כפי שנאמר לכם פעמים רבות במהלך האירוע, אנו מאחלים לכם המון הצלחה בהמשך הדרך. כשנותנים למען האחר, מקבלים בסופו של דבר הרבה יותר. מחכים לראותכם אחרי הגיוס שוב עימנו, בירושלים. ירושלים מחבקת אתכם. 

צילם בכישרון- ארנון בוסאני